«پایتخت ۴» کار خود را با بازیگر جدیدی آغاز نمی‌کند اما اتفاقات تازه‌ای پیش روی شخصیت‌های آن خواهد بود و به مرور در قسمت‌های بعدی سریال و در صورت نیاز قصه، شخصیت‌های تازه‌ای به قصه وارد خواهند شد. پشت صحنه پایتخت ۴, سریال پایتخت ۴, عکسهای پایتخت چهار همان طور که در مطالب قبلی گفته بودیم مجموعه پایتخت ۴ در ۲۶ قسمت برای پخش در ایام رمضان ۹۴ برای شبکه یک سیما در حال تولید می باشد . سلفی از پشت صحنه مجموعه پایتخت ۴  «پایتخت ۴» کار خود را با بازیگر جدیدی آغاز نمی‌کند اما اتفاقات تازه‌ای پیش روی شخصیت‌های آن خواهد بود و به مرور در قسمت‌های بعدی سریال و در صورت نیاز قصه، شخصیت‌های تازه‌ای به قصه وارد خواهند شد. بخش اعظم قصه سری جدید پایتخت در شیرخوارگاه و حواشی آن رخ می‌دهد و عوامل، سریال را منطبق

اولین عکسها از پشت صحنه سریال پایتخت ۴

پشت صحنه پایتخت ۴, سریال پایتخت ۴, عکسهای پایتخت چهار

همان طور که در مطالب قبلی گفته بودیم مجموعه پایتخت ۴ در ۲۶ قسمت برای پخش در ایام رمضان ۹۴ برای شبکه یک سیما در حال تولید می باشد .

اولین عکسها از پشت صحنه سریال پایتخت ۴

سلفی از پشت صحنه مجموعه پایتخت ۴

 «پایتخت ۴» کار خود را با بازیگر جدیدی آغاز نمی‌کند اما اتفاقات تازه‌ای پیش روی شخصیت‌های آن خواهد بود و به مرور در قسمت‌های بعدی سریال و در صورت نیاز قصه، شخصیت‌های تازه‌ای به قصه وارد خواهند شد.

بخش اعظم قصه سری جدید پایتخت در شیرخوارگاه و حواشی آن رخ می‌دهد و عوامل، سریال را منطبق با حال و هوای ماه رمضان تولید خواهند کرد.

برچسب ها: بازیگران جدید پایتخت 4 , زمان پخش پایتخت 4 , سریال پایتخت چهار , سریالهای رمضان 94 , پایتخت , پایتخت 4 , پایتخت چهار , پشت صحنه پایتخت 4

  • واکنش سازمان نظام پزشکی به سریال در حاشیه
  • پخش سریال پایتخت 4 در ایام ماه مبارک رمضان 94
  • سحر زکریا در مورد سریال در حاشیه میگوید / مردم سریال را می پسندند
  • دانلود آهنگ تیتراژ برنامه مهر بانو با صدای محسن چاوشی (مادر)
  • سریال آسمان من » خلاصه داستان معرفی بازیگران
  • ۱۶ فروردین,۱۳۹۴
  • تلویزیون, سریال پایتخت 4

منبع مطلب :

http://www.ariapix.net/